Felnőtt képzés a Kisfaludy Sándor Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola zeneiskolai intézményegységében

Tájékoztatjuk a tisztelt lakosságot, hogy zeneiskolánkban (Kisfaludy Sándor Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, 8330 Sümeg, Mártírok útja 1-3.) megindult a felnőttek számára való képzés.
Szeretettel várjuk azok jelentkezését, akik bármilyen okból kifolyólag idő előtt abbahagyni kényszerültek zenei tanulmányaikat és azokét is, akik teljesen kezdőként szeretnének megismerkedni a hangszeres játékkal és a kottaolvasás rejtelmeivel.

Választható hangszerek:
-zongora, hegedű, furulya, fuvola, oboa, klarinét, szaxofon, trombita, kürt, tenorkürt, harsona, tuba.
A zongorán és a furulyán kívül az iskola biztosítja a hangszert a tanulók számára a tanulmányok ideje alatt, valamint a zongorázáshoz gyakorlási lehetőséget is nyújt.

Tanórák:
-heti 2-szer 30 perc vagy egyszer 60 perc egyéni hangszeres óra,
-heti egyszer 90 perc elméleti óra (szolfézs).
Ezen kívül minden hangszerhez (a zongora kivételével) jár heti 5-20 perc zongorakíséret.

Az állam által megállapított térítési díj összege 35 900 Ft/félév.

Jelentkezni lehet a zeneiskola honlapján lévő jelentkezési lap kitöltésével vagy személyesen az intézményben.
Személyes jelentkezés esetén érdemes előzetesen egyeztetni a 30/699-4694 telefonszámon. Bővebb felvilágosítás ugyanitt kérhető.

A jelentkezésnek nincs felső korhatára.