ZENEISKOLAI ELŐZETES JELENTKEZÉS A 2020/2021-ES TANÉVRE

Kedves Érdeklődők!

Tekintettel a koronavírus fertőzéssel kapcsolatban kialakult egészségügyi helyzetre, intézményünk az előzetesen meghirdetett, 2020/2021-es tanévre vonatkozó felvételi időpontját törli. Amennyiben az egészségügyi helyzet lehetővé teszi a felvételi megrendezését, azt későbbi időpontban megtartja.

Addig is kérjük, töltsék ki előzetes jelentkezési lapunkat, a későbbi kapcsolat felvétel elősegítése céljából /az előzetes jelentkezési lap aláírás nélkül is érvényes/.

Új tanuló jelentkezése esetén ez egy előzetes regisztráció. A sikeres felvételihez meghallgatás szükséges, melynek várható időpontja augusztus vége, szeptember eleje. Az előzetesen jelentkező új tanulókat időben értesítjük a meghallgatásról. Köszönjük megértésüket!

Azok a régi növendékek, akik a következő tanévben másik hangszert szeretnének tanulni, nekik is szükséges a meghallgatáson részt venni, automatikus átvételre nincs lehetőség.

A kitöltött jelentkezésim lapokat a zeneiskola@kisfaludy.hu e-mail címre kérjük küldeni.

Jelentkezési lap kitöltéséhez kattintson ide: Jelentkezési lap és Nyilatkozat 2020-2021