A Sümegi Zeneoktatásért Alapítvány

8330 Sümeg, Mártírok útja 1-3.   Tel.: 06/87/550-010

e-mail: zeneiskola@kisfaludy.hu

Adószám: 19381514-1-19

______________________________________________________________________________________________________________________________

Tárgy: Felhívás versenyre

Tisztelt Igazgató Nő / Úr!

Tisztelettel értesítem Önt és a szolfézs tantárgyat tanító kollégákat, hogy

2019. március 2-án, /szombat/ 10 órakor

kerül megrendezésre a

VII. Veszprém Megyei és Regionális Zeneiskolások Szolfézsversenye

A verseny célja: a szorgalmas és jó képességű növendékek megmérettetése, az élményszerű éneklés lehetőségének megteremtése, szereplési-versenyzési rutin megszerzése, a tanulók népdaléneklési kultúrájának fejlesztése, a megyében, régióban folyó szolfézsoktatás pedagógiai eredményeinek bemutatása, a felkészítő tanárok szakmai kultúrájának fejlesztése.

A versenyzőket szolfézs második osztálytól hatodikig lehet nevezni, évfolyamonként.

A verseny egyfordulós, három részből fog állni: írásbeli, szóbeli és népdaléneklés.

A verseny végén a háromtagú szakmai zsűri értékelést tart a növendékeknek és külön a felkészítő tanároknak.

A helyezett és díjazott tanulók nívó díj, arany, ezüst és bronz minősítésű oklevelet kapnak, a résztvevők iskolák és a minősítést nem nyert tanulók emléklapot. Mint rendező iskola kérjük a zsűrit, hogy a részvételről szóló oklevél és a nívódíj kiadásával csak rendkívül indokolt esetben éljenek.

A versenyre a mellékelt nevezési lapon lehet jelentkezni. A versenyen minden résztvevőnek nevezési díjat kell fizetni, számla ellenében, átutalással. Igény esetén ebédet tudunk biztosítani (várhatóan 1.000.-Ft/fő), kérjük jelezni a nevezési lapon.

Nevezési díj: 2.500.-Ft/fő.

Jelentkezési határidő: 2019. február 15.

A verseny helye: Kisfaludy Sándor Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola /Zeneiskola/
Sümeg, Mártírok útja 1-3. szám.

Mindenkinek sikeres felkészülést kívánunk!

Sümeg, 2018. december 5.

Tisztelettel: